Informace

Nejprodávanější produkty

 


Vše o tričkách

3D trika jsou vyráběna speciální technologií tisku, díky které vypadá potisk jako skutečný. Trika mají celopotisk. Z přední strany je vždy motiv, který je na obrázcích. Zadní část trika je buď stejná jako přední nebo obsahuje další originální vzor.

Pro všechna 3D trička z našich nabídek platí následující tabulka velikostí. Rozměry jsou pouze orientační a může dojít k odchylce u každé míry cca o 2-3 cm. Pokud nevíte, jak velké tričko si vybrat, raději zvolte o velikost větší. Velikost M můžete použít jako dětské tričko. Zvažte však všechny míry.

 

Pro všechna trička je společný materiál: bavlna, polyester. Můžete prát při teplotách 30°, trička je však vhodné nedávat do sušičky. Tím docílíte mnohem delší životnosti triček a barvy budou vždy jako nové.

Trička jsou vyráběna v zahraničí a proto je u nich normální dodací doba 15 pracovních dní. Některá trička však máme skladem. Skladovou dostupnost se vždy dozvíte na produktové stránce konkrétního trička.

Za případné čekání se dočkáte velice kvalitních triček s originálními motivy, které jen tak někdo mít nebude. Naše trička vždy upoutají pozornost okolí. Trička jsou přehledně rozdělena do kategorií, z nichž si vybere každý.